Beijing Leader & Harvest Electric Technologies Co., Ltd.

Adres: South Zone of Industrial Park, Yangfang, Changping District, Beijing, P.R.China
Tel: +86-10-69764859

Strona główna » O nas

O firmie Leader i Harvest
Leader i Harvest jest jednym z głównych producentów przemienników częstotliwości w Chinach od 1998, którego działalność skupia się całkowicie na produkcji przemienników częstotliwości, znanych również jako konwertery częstotliwości. W tej chwili jesteśmy w stanie produkować kilka modeli przemienników częstotliwości średniego napięcia, jak na przykład przemiennik częstotliwości serii 3kV, przemiennik częstotliwości serii 6,6 kV et cetera. Doświadczony zespół rozwoju produktu oraz zespół wsparcia technicznego złożony z profesionalnych, doświadczonych i wysoko wydajnych inżynierów pomagają zagwarantować najlepszą jakość i obsługę naszych przemienników AC średniego napięcia, Obecnie, nasza firma rozwija się z rocznym wskaźnikiem wzrostu wynoszącym 50%. Nasze przemienniki częstotliwości wysokiego napięcia osiągają doskonałą sprzedaż na rynku produktów automatycznego sterowania i w dziedzinie rozwiązań technicznych. Do września 2009 sprzedaliśmy już ponad 3000 zestawów przemienników napięcia, co dało nam najwyższy udział w rynku przez 6 lat.
Nasza siedziba mieści się w Pekinie, stolicy Chin; taka lokalizacja oferuje dostęp do dogodnej infrastruktury komunikacyjnej, włączając w to lotnisko, linie kolejowe oraz autostradę. Pozwala nam to na ograniczenie kosztów zakupu materiałów, a co ważniejsze, umożliwia naszym klientom obniżenie kosztów zakupu międzynarodowego poprzez wybór dogodnego środka transportu.

Produkty i zastosowania
Jako producent przemienników częstotliwości posiadający certyfikaty ISO9001 oraz ISO14001, specjalizujemy się głównie w produkcji kilku serii przemienników częstotliwości HARSVERT, na przykłąd serii HARSVERT A do silników asynchronicznych oraz HARSVERT S do silników synchronicznych. Dzięki wysokiej wydajności, wysokiej precyzji, dużemu zakresowi regulacji szybkości, miękkiemu startowi silnika elektrycznego, bezpiecznemu i niezawodnemu użytkowaniu, wyjątkowej energooszczędności i wynikom sterowania automatycznego, nasze konwertery częstotliwości średniego napięcia nadają się do zastosowania w wielu przemysłach, takich jak przemysł elektryczny, przemysł paliwowo-energetyczny, metalurgiczny, górniczy, petrochemiczny, oczyszczania ścieków, cementowy, papierniczy, farmaceutyczny, transportu morskiego, lokomotyw et cetera. Przemienniki częstotliwości dostarczane przez Leader i Harvest są wykorzystywane w szczególności do automatycznego sterowania silnikami synchronicznymi lub silnikami asynchronicznymi, które sa zamontowane w pompach wody, sprężarkach powietrza, pompach odprowadzania kondensatu, i nie tylko. Przemiennik częstotliwości nie tylko może zaoszczędzić energię i zmniejszyć koszta, ale też dać użytkownikom kożyści ekonomiczne i społeczne. W związku z tym, nasze przemienniki częstotliwości doskonale się sprzedają w Europie, Ameryce Północnej i Południowej, Afryce, Azji Zachodniej, Azji Południowo Wschodniej i Australii.

Kontrola Jakości i Kontrola Kosztów
Aby zapewnienić niezawodną jakość oraz rozsądne ceny przemienników częstotliwości średniego napięcia, takich jak przemienniki częstotliwości serii 3kV oraz serii 11kV, a następnie rozszerzyć działalność na większy obszar rynku, zgromadziliśmy 500 zestawów zaawansowanych urządzeń oraz instrumentów pomiarowych i inspekcyjnych. Sciśle wdrażamy system zarządzania jakością, zarządzania otoczeniem, oraz system zarządzania BHP, z których każdy jest zgodny ze standardem międzynarodowym. Ponadto, stosujemy również naukowe zarządzanie logistyczne w celu obniżenia kosztów produkcji i transportu przy jednoczesnym zwiększaniu wydajności logistycznej i korzyści ekonomicznej. Nasza firma zainwestowała również duże środki w rozwój technologii przemienników częstotliwości wysokiego napięcia w celu udoskonalenia technicznego, przedłużenia trwałości użytkowej produktów oraz zmniejszenia kosztów eksploatacji.

Nasza obsługa
Aby dostarczyć klientom przemienniki częstotliwości będące bardziej pewnym zakupem, wprowadziliśmy kompletny zestaw usług serwisu przedsprzedażowego, w trakcie sprzedaży oraz posprzedażowego. Staramy się zrozumieć warunki pracy i wymagania klienta na samym początku. Po opracowaniu odpowiedniego planu, nasz personel techniczny zapewnia pełen projekt, instalację na miejscu, a także testowanie sprzętu oraz szkolenie pracowników. Ponadto, dajemy roczną gwarancję oraz dożywotnią obsługę sprzedanego przemiennika częstotliwości, dołączamy wystarczającą ilość akcesoriów i części zamiennych, a także zapewniamy inne usługi, takie jak zintegrowane rozwiązanie technologii sterowania przemysłowego wraz z obsługą, technologię sterowania koordynowanego pomiędzy systemami, technologię sterowania chłodzeniem et cetera.